Alweer 4e druk Intieme terreur

Intieme terreur is een aangrijpend en onthullend verhaal over liefde, leed en partnergeweld, geschreven door Sélina van Gool, voormalig partner van de Nederlandse artiest Gers Pardoel. Het is een persoonlijk verhaal over een gewelddadige relatie, getekend door extreem fysiek en mentaal partnergeweld. Meer dan dat: het is Sélina’s moedige oproep tegen een systeem dat wegkijkt en slachtoffers maakt.

De eerste druk van het boek verscheen in november 2024, al een maand later gevolgd door de tweede. Een half jaar later was ook deze editie uitverkocht en inmiddels zijn we toe aan een vierde editie. Huiselijk geweld en femicide zijn helaas dan ook nog altijd uiterst actueel en urgent. Eén op de vijf vrouwen krijgt te maken met geweld achter de voordeur, in de intieme sfeer. Vijftien procent van hen zit in de intieme-terreurdynamiek, net zoals Sélina.

Naar aanleiding van het boek gaf Sélina een theatershow ‘Intieme Terreur’ in Meervaart, Amsterdam. Inmiddels geeft ze met regelmaat trainingen bij de politie. Wij hopen dat deze 4e druk bijdraagt aan de bewustwording rondom en de strijd tegen intieme terreur.

Tags :

Delen: